شرکت ویرا فناوران تاراز

قدم به قدم تا موفقیت در کنار شما هستیم.

تعرفه های تارازوب:

سایت فروشگاهی

از 3.5 میلیون

کسب‌وکارت رو آنلاین کن!

همیشه در دسترس باش!

سئو و بهینه سازی

از 2.9 میلیون

صفحه اول گوگل رو فتح کن!

پشتیبانی سایت

از 850 هزار

با خیال راحت فعالیت کن!

سوالات متداول:

هزینه طراحی سایت بر اساس نوع سایت، امکانات و ابزار های مورد استفاده محاسبه می شود. مثلا هزینه طراحی سایت شرکتی با هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی متفاوت است. از بخش تعرفه های طراحی سایت در سایت ما می توانید قیمت ها را ببینید.

  • برای مشاهده تعرفه سایت فروشگاهی اینجا را کلیک کنید.
  • برای مشاهده تعرفه سایت شرکتی و خدماتی و… اینجا را کلیک کنید.

باز هم بستگی به امکانات پروژه دارد. معمولا سایت شرکتی در حدود 15 تا 25 روز و سایت فروشگاهی را در 20 الی 30 روز طراحی می شود. اما اگر امکانات پیچیده تری نیاز داشته باشید یا کدنویسی اختصاصی بخواهید، این مدت میتواند بیش از سه ماه باشد.

در کلیه سرویس های طراحی سایت، دامنه ir بصورت رایگان برای شما ثبت میشود. در صورتی که بخواهید دامنه غیر از ir  ثبت کنید، هزینه آن با کارفرما خواهد بود.

برای هاست سایت نیز تا 3 ماه بصورت رایگان خواهد بود.

خیر. مدیریت سایت و درج محصولات و مطالب سایت بر عهده کارفرما است؛ البته آموزش های 0 تا 100 کار با سایت به کارفرما آموزش داده می شود.

تمامی سفارشات طراحی سایت دارای پشتیبانی فنی 3 ماهه هستند، بعد از اتمام دوره میتوانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی سایت، قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

قیمت های بسیار پایین به خاطر نداشتن تجربه و استفاده از قالب و پلاگین غیر رسمی و رایگان است، معمولا سایت هایی که از قالب های غیر رسمی استفاده میکنند بعد از گذشت چند ماه سایت دچار مشکلات فنی فراوانی میشوند. اکثر این افراد ادعای پشتیبانی مادالعمر یا یکساله می دهند ولی بعد از تسویه حساب نهایی دیگر پاسخگوی شما نخواهند بود.

پیشنهاد میکنیم که بجای سفارش طراحی سایت از این افراد و دور ریختن پول خود، این مبلغ را به آدم نیازمند کمک کنید که ثوابش بیشتر است.

  1. مشاوره:با کارشناسان ما تماس بگیرید؛ سایت موردنیاز خود را همراه با امکانات مد نظر اعلام کنید. سعی کنید یک سایت را که موردپسند شماست ، برای نمونه معرفی کنید تا با سلیقه شما آشنا شویم.
  2. ارسال پیش فاکتور و پیش قرارداد: پیش فاکتور و پیش قرارداد برای شما ارسال می شود.
  3. ثبت سفارش: در صورت تایید پیش فاکتور و پیش قرارداد، 10 درصد مبلغ قرارداد را پرداخت میکنید.
  4. ارسال قرارداد: قرارداد بصورت پستی برای شما ارسال میشود، بعد از دریافت قرارداد 25 درصد از مبلغ قرارداد را پرداخت می کنید.
  5. شروع برنامه نویسی: فرآیند برنامه نویسی سایت آغاز خواهد شد و طبق مدت ذکر شده در قرارداد سایت شما آماده خواهد شد.
  6. تحویل سایت: نسخه نهایی سایت به شما تحویل میگردد، در  صورت تایید 65 درصد باقی مانده تسویه میشود.
  7. پشتیبانی فنی: تا 3ماه مشکلات فنی سایت بصورت رایگان رفع می شوند.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

031-91012721

09164004649