طراحی سایت فروشگاهی ارزان

قیمت طراحی سایت ، مانند خدمات دیگر کسب و کارها با توجه به پارامترهای مختلفی همچون زمان مصرفی، هزینه جاری ، مهارت و هنر و … محاسبه و مشخص می گردد. تیم تارازوب برای کاهش قیمت طراحی سایت فروشگاهی ارزان از سایت های از پیش طراحی شده استفاده میکند که در آن ها مدت زمان انجام پروژه طراحی وب را به صورت قابل توجهی کاهش داده ، تا بتواند نیاز مشتری را برای طراحی سایت با اندک هزینه ای رفع نماید.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان ولی باکیفیت

تخصص تارازوب طراحی سایت فروشگاهی ارزان است ولی نه به صورت بی کیفیت و یا پشتیبانی ضعیف.

اگر شاید شما هم جزء افرادی هستید که قصد دارید یک وبسایت برای کسب و کارتان راه اندازی کنید اما نمی خواهید در شروع هزینه زیادی پرداخت کنید، حالا این می تونه دلیل های مختلفی داشته باشه مثلاً شاید درآمد شما از کسب وکار فعلیتون زیاد نیست و یکی از دلیل هایی که به سمت طراحی سایت ارزان آمدید همین است

یا دلیل بعدی باور نداشتن به کسب درآمد از طریق اینترنت هست چون صرفاً شنیدید سایت خوب هست و میشه ازش درآمد داشت اومدید سمت طراحی سایت اما چون نمی خواهید ریسک کنید به دنبال طراحی سایت ارزان هستید تا یک سایت ساده راه اندازی کنید اگر خوب جواب گرفتید بعداً بیاید و گسترشش بدهید

همه اینها دلایلی است که شما قصد هزینه کردن زیاد رو ندارید پس به بهترین مکان برای طراحی سایت فروشگاهی ارزان آمدید، ما می توانیم با کمترین هزینه یک وبسایت حرفه ای برای رقابت با رقبای خودتون طراحی کنید.

تعرفه های طراحی

افزودنی های اختیاری:

ورود و ثبت نام با موبایل

600 هزار تومان

پنل پیامکی به رایگان تقدیم میشود.

فاکتور و برچسب پستی

800 هزار تومان

عمده فروشی

600 هزار تومان

پیگیری سفارشات

500 هزار تومان

باشگاه مشتریان

1.5 میلیون تومان

دریافت امتیاز از خرید و ... و تبدیل امتیاز به کد تخفیف

اپلیکیشن اندروید

7 میلیون تومان

مقایسه محصولات

700 هزار تومان

کش بک

1 میلیون تومان

نکات مهم:

  • کیفیت را مقایسه کنید

    همه ما میدانیم اگر چیزی گرانتر است لوزوماً با کیفیت تر نیست بهترین راه برای پی بردن به این موضوع این است که خودمان کفیت را مقایسه کنیم.

  • قیمت پایین سایت فروشگاهی

    تیم تارازوب برای کاهش قیمت طراحی سایت فروشگاهی ارزان از سایت های از پیش طراحی شده استفاده میکند که در آن ها مدت زمان انجام پروژه طراحی وب را به صورت قابل توجهی کاهش داده ، تا بتواند نیاز مشتری را برای طراحی سایت با اندک هزینه ای رفع نماید.

  • پشتیبانی حرفه ای در 7 روز هفته

    وب سایت کالا نیست و پس از راه اندازی وب سایت نیاز شما به شرکت طراح وب سایت بیش از پیش احساس می شود و بنابراین شرکتی را انتخاب نمایید که در زمینه پشتیبانی وب سایت خدمات قابل قبولی را ارائه نماید. مهمترین مشکل در زمینه طراحی سایت ارزان، نبود پشتیبانی قوی می باشد.

چرا سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت ارزان در مجموعه تارازوب و یا هر شرکت دیگری به غیر از تارازوب، اگر با کیفیت و بر اساس اصول سئو انجام بشود می تواند یک نقطه صعود برای کسب و کار شما باشد و مزایای بسیار زیادی مثل هزینه بسیار پایین برای شروع کار، جذب مشتری بیشتر، کسر مخارج روتین و عادی روزانه، ارائه خدمات بهتر و بیشتر و توسعه و گسترش حوزه فعالیت و خیلی مزایای دیگر را برای شما و کسب و کارتان داشته باشد.

اگر شما یک مغازه داشته باشید، تقریباً افرادی که نزدیک فروشگاه شما زندگی می کنند یا از مسیر مغازه شما رفت و آمد دارند، شما را می شناسند، اما با خرید سایت ارزان و داشتن یک استراتژی راهبردی صحیح در تجارت الکترونیک، می‌توانید محصولات و تولیدات خودتان را در تمام سطح کشور و حتی گاهی در کل دنیا معرفی کرده و بفروشید.

تأسیس یک وب سایت مقرون به صرفه است و به سرمایه کمی نیاز دارد. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما نیاز به خرید یا اجاره مغازه، فروشگاه یا هر مکان فیزیکی دیگری ندارید و می‌توانید حتی در خانه خودتان و از طریق اینترنت، فروشگاه خودتان را راه اندازی و اداره کنید.

سایت آن است که خود ببینید نه آنکه طراح بگوید

 

حتی ما توصیه می کنیم بعد از راه اندازی سایت، خدمات سئو سایت را نیز تهیه کنید تا سایت خود را به رتبه های بالاتر گوگل برسانید. حتی اگر خودتان فرصت یادگیری دارید، می توانید پکیج دوره سئو را تهیه کنید و خودتان از صفر تا 100 بهینه سازی سایتتان را انجام دهید.

** وب سایت کالا نیست و پس از راه اندازی وب سایت نیاز شما به شرکت طراح وب سایت بیش از پیش احساس می شود و بنابراین شرکتی را انتخاب نمایید که در زمینه پشتیبانی وب سایت خدمات قابل قبولی را ارائه نماید. مهمترین مشکل در زمینه طراحی سایت ارزان، نبود پشتیبانی قوی می باشد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.


پروسه خرید

1- مشاوره

2- ثبت سفارش و قرارداد و واریز هزینه

3- انتخاب دامنه

4- طراحی سایت

5- تحویل نهایی

6- تایید تحویل و واریز هزینه

7- آموزش کار با سایت و شروع پشتیبانی


هزینه های جانبی

هزینه ساخت سایت توسط شما فقط یکبار و در شروع پرداخت می شود و دیگر نیازی نیست هزینه ای به ما پرداخت کنید. اما هزینه هاست و دامنه طبق معمول مشخص است که باید خودتون سالانه به شرکت هاستینگ پرداخت کنید.

1-هزینه هاست:

هاست ووکامرس مخصوص سایت های فروشگاهی ماهانه 135 هزارتومان/ سه ماهه 350 هزار تومان / 6 ماهه 600 هزار تومان

2- تمدید دامنه

دامنه ir  ——– سالانه 30-50 هزارتومان

دامنه com ——- حدود 600-650 هزار تومان

دامنه


قیمت

تارازشاپ: 990 هزار تومان

چیداشاپ: 1.5 میلیون تومان

کینوشاپ: 2.9 میلیون تومان


چرا سایت ارزان

طراحی سایت ارزان در مجموعه آرتا رسانه و یا هر شرکت دیگری به غیر از آرتا رسانه، اگر با کیفیت و بر اساس اصول سئو انجام بشود می تواند یک نقطه صعود برای کسب و کار شما باشد و مزایای بسیار زیادی مثل هزینه بسیار پایین برای شروع کار، جذب مشتری بیشتر، کسر مخارج روتین و عادی روزانه، ارائه خدمات بهتر و بیشتر و توسعه و گسترش حوزه فعالیت و خیلی مزایای دیگر را برای شما و کسب و کارتان داشته باشد. اگر شما یک مغازه داشته باشید، تقریباً افرادی که نزدیک فروشگاه شما زندگی می کنند یا از مسیر مغازه شما رفت و آمد دارند، شما را می شناسند، اما با خرید سایت ارزان و داشتن یک استراتژی راهبردی صحیح در تجارت الکترونیک، می‌توانید محصولات و تولیدات خودتان را در تمام سطح کشور و حتی گاهی در کل دنیا معرفی کرده و بفروشید. تأسیس یک وب سایت مقرون به صرفه است و به سرمایه کمی نیاز دارد. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما نیاز به خرید یا اجاره مغازه، فروشگاه یا هر مکان فیزیکی دیگری ندارید و می‌توانید حتی در خانه خودتان و از طریق اینترنت، فروشگاه خودتان را راه اندازی و اداره کنید.

حتی ما توصیه می کنیم بعد از راه اندازی سایت، خدمات سئو سایت را نیز تهیه کنید تا سایت خود را به رتبه های بالاتر گوگل برسانید. حتی اگر خودتان فرصت یادگیری دارید، می توانید پکیج دوره سئو را تهیه کنید و خودتان از صفر تا 100 بهینه سازی سایتتان را انجام دهید.


سوالات متدوال و پادکست و کامنت ها ارتا رسانه


** وب سایت کالا نیست و پس از راه اندازی وب سایت نیاز شما به شرکت طراح وب سایت بیش از پیش احساس می شود و بنابراین شرکتی را انتخاب نمایید که در زمینه پشتیبانی وب سایت خدمات قابل قبولی را ارائه نماید. مهمترین مشکل در زمینه طراحی سایت ارزان، نبود پشتیبانی قوی می باشد.


ارزان بودن همیشه دلیل بر بی کیفیت بودن نیست!

 

 

 

حذف واسطه ها

ما واسطه ها را حذف می کرده ایم

خیلی از شرکت های طراحی سایت به واسطه گری بین شما و برنامه نویسان مشغول هستند، ما خود برنامه نویس هستیم و شما بدون هیچ واسطه ای می توانید از ما با قیمت پایین تر خرید کنید.

 

حذف تبلیغات

مشتری ها ما را تبلیغ می کنند

یکی از دلیلی که قیمت تمام شده محصول ما پایین است این است که محصول ما نیازی به هزینه های گزاف تبلیغات ندارد و خود مشتریان بهتر از هر کسی ما را تبلیغ کنند.

 

 


مشاوره رایگان طراحی سایت ارزان

وقت آن رسیده است که از بستر بزرگ دنیای دیجیتال استفاده کرده و در آمد خود را افزایش دهید.

همیارسایت حامی کسب و کارهای کوچک است و می تواند با کم کردن هزینه های طراحی خدمات بسیاری را در راستای حمایت از شما انجام دهد.

کافی است برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

چرا طراحی سایت ارزان، ارزان است؟

شاید براتون سوال باشه که چرا باید طراحی سایت با قیمت ارزان پیاده سازی شود آیا قرار است سایت من بی کیفیت طراحی شود؟ خیر قرار نیست در پلن ساخت وب سایت ارزان به شما یک سایت بی کیفیت تحویل داده شود البته این موضوع در سایت کیت وردپرس صدق می کند و از دیگر سایت ها ما اطلاعی نداریم

اما بریم سراغ دلیل هایی که باعث شده هزینه طراحی سایت در پلن ساخت وب سایت ارزان کاهش پیدا کند. در ادامه با منطق درست برای شما توضیح می دهیم که دلیل ارزانی این پلن از طراحی سایت چیست تا شما به صورت کامل به این موضوع واقف شوید.https://hamanweb.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86/

سوالات متدوال


در کل کامنت ها و سوالات متدول رقبای سه صفحه اول بررسی شود